הפעלות לימי הולדת

הפעלה למסיבת יום הולדת על יאכטה

מסיבה על יאכטה היא רעיון מעולה לחוגגים יום הולדת עגול – יום הולדת למבוגרים בליווי מפעיל מקצועי או בשילוב סדנה ייחודית יותיר בכם זיכרונות טובים לעשור קדימה.

איך להפיק את המירב משילוב של שייט על יאכטה והפעלה ליום הולדת

הנה מגיע לו יום ההולדת. נשאר עוד קצת פחות מחודש והגיע הזמן לעשות את כל הבחירות המוכרות: איפה עושים את המסיבה, מה אוכלים ושותים האורחים וכמובן – אילו הפעלות לארגן השנה.

ימי הולדת רגילים אפשר לערוך בבית ללא הרבה הכנות וליהנות מאווירה קלילה וחגיגית. לא כך הדבר כשמדובר ביום הולדת עגול. ימי הולדת עגולים אנחנו מעדיפים לזכור. את המסיבה הזאת כדאי לארגן במקום מרגש ולא שגרתי ולדאוג לבידור והפעלה ממדרגה הראשונה.

ישנם מקומות רבים שניתן להפיק בהם מסיבת יום הולדת יפה ומושקעת. רוב המקומות האלה יחסית שגרתיים – בית קפה, מסעדה, פיקניק… כל המקומות האלה שגם בלי להיות חתני שמחה ביום הולדת עגול, אנו מגיעים אליהם עם החברים והמשפחה. נעים ושמח, אבל כאמור את היום הזה רצית לחגוג באופן שונה ומיוחד.

מסיבת יום הולדת על יאכטה – ליהנות מכל העולמות

אנו חיים במדינה שפרוסה לאורכו של הים התיכון. ניתן להגיע מכל נקודה בארץ לחוף הקרוב בפחות משעתיים נסיעה. לא פלא אם כן שיאכטות לשייט תענוגות הפכו לבילוי מוכר ואהוב בשני העשורים האחרונים. ישראל היא גן עדן לחובבי שייט – ממזג האוויר, הים הנעים וכמובן הקרבה לים ולנמלי המרינה ברחבי הארץ.

מסיבת יום הולדת על סיפון היאכטה מאפשרת לחוגגים להתרחק מהמולת היומיום – להפליג אל הים הפתוח עם הסביבה הקרובה של האנשים הקרובים ביותר. הים, החברים והמשפחה – יום הולדת כזה לא יישכח עוד הרבה זמן. כוס משקה טוב, ארוחה ואורות החוף – שלושת הדברים שקשה לשכוח גם אם מתאמצים. ובינינו, למה שמישהו יתאמץ לשכוח יום הולדת כה מיוחד? ☺

הפעלות מיוחדות

הפלגה על יאכטה מייצרת אווירה נעימה בלי הרבה מאמץ. הסוד לימי הולדת מיוחדים הוא הרבה יותר מאווירה, במסיבה ממש טובה אף פעם לא משעמם. איך משיגים את התוצאה הנחשקת? מזמינים הפעלה מקצועית.

הפעלות שיתאימו ליאכטות יכולות להיות כרוכות ביאכטה עצמה – טיול שייט מהנה בים הפתוח, דייג במים עמוקים או אפילו שחיה במעמקים. מסיבה ממש טובה תשלב מספר הפעלות יחדיו. הפעלה מקורית ליום הולדת בוחרים כך שגם בעל או בעלת השמחה יתחברו לנושא ההפעלה וגם האורחים.

החלק האחרון קל יחסית כשמדובר על יום הולדת על יאכטה, משום שבמסיבות כאלה משתתפים מספר לא רב של אורחים. בדרך כלל מדובר בכחמישה זוגות, סביב העשרה אנשים על הסיפון. מסיבה עם האנשים הקרובים ביותר, אנשים איתם קל ונוח להשתחרר ולשמוח.

יום הולדת עם סדנת קוקטיילים שמחה יכול להשתלב ממש טוב עם אווירת הנופש שיש לשיט להציע. סדנה כזאת כרוכה בהפעלת האורחים – הם הופכים לברמנים מיומנים לכמה שעות וגם בטעימה ושתייה של משקאות אקזוטיים. כל זה תחת מפרש היאכטה, באוויר הפתוח ובמעמקי הים.

אוהבי אוכל טוב יכולים לשלב הפלגת יום הולדת עם שף פרטי או סדנת בישול. סדנה כזאת תהיה טובה אף אם נושא המנות הוא הים – מאכלי דגים, את חלקם ניתן לדוג תוך כדי ההפלגה – תענוג!

Skip to content