מוצרים והפתעות לחגיגת יום הולדת

 מוצרים והפתעות לחגיגת יום הולדת

הדבר הכי משמח ביומולדת, זה שכולו מוקדש לך. חברים, משפחה וידידים רחוקים מרעיפים עליך אהבה בכל דרך אפשרית ומזכירים לך כמה אתה מיוחד בשבילם. וכדי להראות שגם הם מיוחדים בשבילך בחזרה, אתה חוגג במסיבת יום הולדת ומזמין את כולם ליהנות מזה שנולדת!  ואם אתה לא חוגג- אז זה הזמן להתחיל!

איך אתה חוגג?

אם זה היומולדת שלך, וחגגת כבר כמה עשורים בחייך יש סיכוי שגם השנה תחגוג בדרך שמוכרת לך, בפאב, מסעדה או בבילוי ביתי עם ערכת קריוקי ועוגת יומולדת. לעומת זאת, לילד שלך כנראה שתרצה לחגוג את היומולדת הכי מדליק, עם אטרקציות והפתעות, כזאת שעוד לא הייתה לאף אחד אחר. כנראה שאז יעלו כל מיני רעיונות מפוצצים כמו: קוסם, טרמפולינות, סוסי פוני, יומולדת אבירים, יומולדת נסיכות וזו רק ההתחלה. אבל יש עוד דרכים להפוך את יום ההולדת, שלך כמבוגר או של ילדך, שיהפכו אותו למיוחד, מקורי וצבעוני-  בלי לנסות לפצח את נוסחת היומולדת האולטימטיבי לבדך, וגם בלי לרוקן את הכיס מרעיונות גרנדיוזיים.

אז איך הופכים את היומולדת למיוחד באמת?

חגיגת יום ההולדת שלך, תהפוך להיות באמת שלך, אם תעניק לאורחים שלך מתנות ייחודיות, כאלו שהן לא ראו מעולם, מפני שהן נוצרו במיוחד בשבילך. מתנה מקורית כזאת תהיה עם גרפיקה צבעונית עם השם שלך, גיל  ואפילו, אם תרצה- תישא את התמונה שלך, או כל אלמנט גרפי אחר שתבחר. האפשריות למוצרים בעיצוב אישי הן אדירות: הזמנות הפתעה ליומולדת שבתוכן יש סוכריות, או דגלונים צבעוניים ועליהן מתנוסס השם שלך, שקיות בד אישיות שאפשר לשים בהן ממתקים, קופסאות פח עגולות בהקדשה אישית, בועות סבון שלך, מניפות, מארזי טייק אווי או קרטון  עם הפרצוף המחייך שלך שאתה יכול לתת לאורחים, שבטוח יחייכו אליך בחזרה.

לחשוב בגדול

ואפשר גם יותר! במקום לאסוף פריטים מפה ומשם, יש חבילות יום הולדת חגיגיות במיוחד בשבילך! יש סגנונות מארז שונים, כמו גיבורי על, פיה קסומה או חיות שמחות. במארז בלעדי שכזה תוכל למצוא שילובי מוצרים כמו דגלונים עם שמך, מארזי פופקורן, בקבוקי שתייה, קונוסים מהודרים, מעמד שלוש קומות לקאפ קייקס, מבחנות שוקולד, מדבקות עם הציור שלך ואפילו דף אכיל לעוגה! והכי מגניב- אפשר לעצב חבילת יומולדת חדשה לפי בקשתכם.

לא משנה בני כמה אתם, ולא משנה בני כמה האורחים שלכם, כי ברגע שהם יקבלו את המתנות המיוחדות האלה- חגיגת היומולדת הופכת מעוד יום הולדת, ליום הולדת שכולם יזכרו וירצו גם כזה בשנה הבאה.

Skip to content