מסיבת אירוסין על יאכטה

 הצעת נישואין או/ו מסיבת אירוסין על יאכטה

אחרי שמצאת את טבעת האירוסין הנחשקת עומדת בפניך ההחלטה – כיצד להציע נישואין.

יש הרבה אפשרויות להצעות נישואין, כשרוב ההצעות הן אינטימיות, קרי – הצעות בהם רק את והיא נמצאים בסצנת ההצעה. גם אם אתה מציע לה במקום פומבי, כמו מסעדה, חברים שלכם לא יהיו שם לחלוק עימכם את הרגע המרגש הזה. אז מה דעתך ללכת על הצעת נישואין מקורית במיוחד ושונה מכל מה שראית עד עכשיו?הצעת נישואין שישתתפו בה כל החברים הטובים של שניכם? הצעת נישואין שכולם יזכרו לפחות עד החתונה עצמה.

דוגמא להצעת נישואין מקורית שכזו: תארגן עם כל החברים שלך ועם כל החברים שלה מסיבה ביאכטה, ותגיד לזוגתך שהמסיבה היא לכבוד יומולדת לאיזה חבר שלכם או כל תירוץ אחר שעולה על דעתך. תיידע את חברים שלך ברעיון שאתה מתכנן להציע לה נישואין ביאכטה, באמצע היום, באמצע הים. היא כמובן, לא צריכה לדעת מזה כלום. אתה יכול כמובן להעזר בחברים בכלמה שקשור להפקה של ההצעה (שלטים, קישוטים, שיר מיוחד וכד’). תעלו על היאכטה עם כל החברים, תפליגו לכם ללב הים, וברגע הרומנטי הנכון, תשתיק את כולם, תתפוס את אהובתך לידך, כרע ברך, שלוף את טבעת האירוסין – והצע לה נישואין!

אם כבר הצעת נישואין, וקיבלת תשובה חיובית, אתם בטח תרצו לציין את מעמד האירוסים. הרבה לפני החתונה, ועוד לפני מסיבת הרווקים והרווקות, יש את מסיבת האירוסין.

בדרך כלל שחושבים על מסיבות אירוסין, מדמיינים משהו רגוע, סולידי ומאופק, אבל הגישה הזו לאו דווקא נכונה. אחרי הכל אירוסין זה רגע מאד מרגש בחיי הזוגיות. שלב האירוסים הוא למעשה השלב שבו בני הזוג החליטו יחדיו למסד את הזוגיות ולהכריז על הרצון להקים בית ומשפחה, וזהו שלב מאד מרגש בחיי כל זוג. ואם כך, מדוע לא לחגוג את זה כמו שצריך? במסיבה שמחה עם חברים טובים.

בשונה ממסיבת רווקים או מסיבת רווקות, למסיבת האירוסין תוכלו להזמין גם את החברים וגם את החברות משני הצדדים, וככה להפוך את זה למסיבה שמחה ביותר. אפשר אפילו לקרוא לזה מסיבת פרו-חתונה. במסיבה כזו, שבה רק החברים מוזמנים, ואין את בני המשפחה שיהיו נוכחים בחתונה, תוכלו לעשות את כל השטויות שעולות לכם בראש. ואם תבחרו לעשות את המסיבה הזו על יאכטה, אז בכלל תהיו רחוקים מכל עין ותוכלו להשתחרר בלי “הכבדות” שלעיתים מתלווה לחתונות.

במסיבת האירוסין יכולה להיות כל השמחה שיש במסיבת החתונה, רק בלי כל ה”כאב ראש” של האירגון. כל מה שעליכם לעשות זה לקבוע תאריך, להודיע לחברים, לעלות על היאכטה ולהפליג לתוך מסיבה שאתם תחליטו מה יקרה שם.

יאללה לחגוג!

Skip to content