הצעת נישואין על יאכטה

 

-נישואין-על-יאכטה-e1527498288113 הצעת נישואין על יאכטה

הצעת נישואין על יאכטה

חיפשת רעיונות להצעת נישואין על יאכטה … אנחנו נסגור לכם הפקה רומנטית בלתי נשכחת…

לפני הכל… נתכנן את ההצעה יחד איתך, כך שנשמור על אלמנט ההפתעה

אחרי שנכין את כל התפאורה תגיעו למרינה, תעלו על היאכטה, נצא להפליג

לים הפתוח, מוסיקה ברקע, הכל באווירה רומנטית מהים התיכון על גבי יאכטת מפרש

מפליגים במשך שעה עד שהשמש שוקעת… חוזרים למרינה עוגנים את היאכטה באזור פרטי

שם מוגשת לכם ארוחת דגים מפנקת עם בקבוק שמפניה בליווי תפו”א אפויים סלטים ושתיה קלה.

עכשיו למשך שעתיים נוספות היאכטה לרשותכם כמסעדה פרטית על המים.

 

להזמנות:

050-3355537

אז מה זה כולל

   סה”כ 3 שעות של מסעדה על המים

  הארוחה כוללת דגי דניס, סלטים,

מטבלים, בגטים שתיה קלה ובקבוק שמפניה. 

מתנפחים צפים ומוזיקה לבחירתכם

בקיצור לא תרצו ללכת הביתה

instagram-btn הצעת נישואין על יאכטה
צור קשר דפים פנימיים

ajax_loader הצעת נישואין על יאכטה

הצעה שאי אפשר לסרב לה!

גברים רבים מבינים שאחת המשימות החשובות והגורליות בחייהם היא המשימה שבה יכרעו ברך, יושיטו טבעת אירוסין וישאלו את השאלה הגדולה – האם תינשאי לי. ההבנה שמדובר במטלה רגישה וחשובה כל כך היא זו שמובילה את הגברים לדילמות באשר לדרך הטובה ביותר להציע נישואין, ואחת הדרכים הללו היא הדרך של הצעת נישואין על יאכטה. אם תנסו לדמיין את התפאורה הרומנטית המושלמת סביר להניח שתחשבו על ים, שמש, אוויר צלול, יין טוב והרבה פינוקים, ואת כל אלה תמצאו על היאכטה. למעשה זוהי הצעה כל כך מפתה שאין סיכוי שמישהי תוכל לעמוד בפניה. אם אתם מחפשים עוד כמה סיבות למה זוהי הדרך האידאלית עבורכם, הנה הן לפניכם.

רגע אינטימי בתפאורה רומנטית

הצעת נישואין על יאכטה היא קודם כל חוויה אינטימית ומרגשת מאוד. אם זוהי הפנטזיה שלכם, להציע את ההצעה הגורלית הזו כשאתם לבדכם ועל רקע הים הגדול, הצעת הנישואין הזה היא הגשמת חלום. כך תהיו רק אתה ובת זוגתך על היאכטה ותוכל לשאול את השאלה שלך ללא רעשי רקע, קרובים וחברים, בדיוק כפי שהשאלה הזו צריכה להישאל.

הנוף עוצר נשימה

אם אתם עדיין לא משוכנעים, הרי שהתפאורה שתלווה את ההצעה הנפלאה הזו היא תפאורה ששווה הכל. לא משנה לאן תביטו סביבכם תראו רק ים, גלים והרבה מאוד שמים. אם תמתינו עוד קצת תוכלו גם להציע נישואין על רקע השקיעה. זוהי בוודאות התפאורה הרומנטית, היפה והמרגשת ביותר שיכולה להיות להצעה שלכם.

קבלו עזרה והכוונה

סביר להניח שעירבתם בהחלטה שלכם עוד כמה חברים, ואולי גם חברה טובה של בת הזוג. עם זאת, רובם ככולם אינם מנוסים בקונספט של הצעת נישואין ביאכטה. אלא שזה הרגע לזכור שלאורך השיט ילווה אתכם סקיפר מקצועי ובעל רישיון להשטת היאכטה, ולצד הידע הרב שלו וההיכרות עם תנאי הים ועם הזמן והמיקום המתאימים ביותר להצעה, הוא גם יוכל לעזור לכם בתכנון עצמו לנוכח הניסיון שלו עם הצעות נישואין של אחרים, והוא גם זה שיעזור לכם להתכונן ברמה הלוגיסטית והפרקטית.

מישהו אחר דואג לכם

לבסוף חשוב לזכור שהבחירה להציע נישואין על יאכטה גם תחסוך לכם הרבה מאוד כאבי ראש. היאכטה שבה תבחרו ככל הנראה תכלול מטבח מאובזר, מערכת מוזיקה טובה וגם פינות ישיבה מפנקות ונעימות. המשמעות היא שאין לכם סיבות לדאגה, ועם הים במרחק קפיצת ראש אתם יכולים גם להיות בטוחים שאין לכם שום צורך לתכנן אף פרט נוסף. כל שאתם באמת צריכים כדי להציע נישואין בצורה טובה ומרגשת זה להצטייד בטבעת אירוסין ובבקבוק יין איכותי. כל השאר יקרה מעצמו, ואין ספק שבת הזוג שלכם תתרגש מהמחווה המדהימה כל כך, עד שאין כל סיכוי שהיא תוכל לסרב לכם.

 

[/chapter]


הצעת נישואין על יאכטה

סגורה לך הפינה רק תציע

Skip to content