ערב גיבוש צוות עובדים עם יאכטה

כל מה שצריך לדעת טרם ארגון ערב צוות לעובדים בחברה

כיום כבר יודע כל מנהל חברה כי אין די בהענקת התנאים הפיזיים בלבד לעובדים בחברה. על מנת ליצור את התנאים האידיאליים במקום העבודה חשוב כי העובד ייהנה מרווחה מלאה. זו יכולה להיווצר רק באמצעות יצירת התנאים החברתיים הענקת תחושת השייכות למקום העבודה, כמו גם מתן תחושה של הערכה וחיבור רגשי עם ערכי החברה. אלו מתאפשרים באמצעות עריכת ערבי צוות מקצועיים לעובדי החברה.

ערב צוות מקורי ואמתי הוא כזה החושף את העובדים אחד אל השני ומאפשר יצירת קרבה אמיתית בין העובדים. אם עד היום היו אלו הנימוסים אשר חיברו בין העובדים בחברה הרי שבאמצעות ערב גיבוש והווי חברתי ניתן לחשוף את האדם שמאחורי כל תפקיד. את התחביבים האישיים שלו, את מה שמצחיק אותו, את החוזקות והחולשות שלו, את המקומות שהוא אוהב ואת אלו שפחות. ערבי הצוות מוציאים מכל אחד את הטוב ביותר שלו והופכים את הערב לחוויה איכותית שלא תישכח למשך זמן רב.

מהו גיבוש אמיתי?

גיבוש אמיתי הוא כזה החושף את העובדים אחד לשני ולחוויה המשותפת. במקום להתנהל מאחורי מסכות והתנהגויות רשמיות, העבודה הופכת להיות פורייה הרבה יותר ועשירה הרבה יותר, הודות לפעילויות מקרבות השוברות את כל המוסכמות ואת כל מה שחשבתם שאתם יודעים על העובדים שאתכם. באמצעות הפעילויות הייחודיות לערב הגיבוש תזכו לגלות דברים שאפילו לא דמיינתם שיכולים לקרות. ערבי הצוות המשותפים לוקחים את הטוב ביותר שבכל העובדים ומצרפים אותו יחד לשיתוף פעולה שלא נראה כמותו בעבר.

אם הביצועים במקום העבודה דורשים שיפור ואם העובדים מנוכרים זה לזה, אם העובדים שלך ראויים לצל”ש ואתה לא יודע כיצד להעניק להם אותו, אם במקום העבודה העובדים צריכים פוש קדימה – ערב גיבוש לצוות הוא הבחירה האידיאלית והחכמה ביותר עבורם. באמצעות ערבי הצוות ניתן לשפר משמעותית את התוצרת של העובדים, להגביר את תחושת השייכות שלהם למקום העבודה וליצור את תחושת ה”יחד” שכל כך חשובה לחברות וארגונים.

מגוון פעילויות גיבוש

במהלך ערב הצוות ייערכו פעילויות מסוגים שונים – החל מפעילויות ספורטיביות ועד לפעילויות המאתגרות את האינטלקט. על מנת להפוך את הארגון לפעיל הרבה יותר ממה שהוא היום – כל שנדרש הוא פעילות ערב הווי וגיבוש הצוות במקום העבודה על מנת להפוך אותו למקום הרבה יותר תוסס, מעניין ומלא חיים. אין ספק כי פעילויות מעין אלו יכולות לשפר את הביצועים בארגון ואת ההווי החברתי פלאים.

פוסידון ממליצה על מסיבת גיבוש צוות עובדים על יאכטה!

Skip to content