צילומי חתונה על יאכטה

 

צילומי חתונה על יאכטה

צילום אלבום החתונה נחשב לאחד הפרויקטים החשובים ביותר שמתלווים לאירוע החגיגי. ההשקעה בפרויקט רבה וזה לא מפתיע – הרי תמונות אלה מנציחות את הרגעים היפים והרומנטיים ביותר של הזוג המתחתן, ודרכן יישמרו הזיכרונות מהאירוע גם לדורות הבאים.

כיום, מקובל להתחיל סאשן של הצילומים כמה שעות לפני טקס החתונה, כאשר החתן והכלה מצטלמים על רקע של נופים טבעיים או אורבניים, בהתאם לקונספט הנבחר. רבים מזוגות ישראלים בוחרים בלוקיישן הימי – בשל “הפוטוגניות” המיוחדת של נופי הים התיכון והתחושה הרומנטית שהם מעוררים.

הרקעים שמשתקפים בצילומים למעשה “בונים” את הסיפור שבתמונות, ואין ספק שהים הכחול, הנוצץ והזוהר באור השמש, יכול לשמש תפאורה מצוינת לסיפור האהבה של הזוג המתחתן. ואומנם, כדי להפוך את הים ללוקיישן המושלם, צריך להוסיף לו “שדרוג” מנצח – יאכטה רומנטית ויפיפייה, המשדרת יוקרה ובו בזמן מעבירה מסר של חופש, קלילות וזרימה. למעשה, צילומי חתונה על יאכטה משיגים שתי המטרות – אלבום התמונות המושלם ומעין “החופשה הרומנטית”, שמאפשרת לזוג המתחתן לקחת פסק זמן מההתעסקות בהכנות לאירוע , להירגע, לנוח ופשוט ליהנות מהרגע.

טיפים לצילומי חתונה מוצלחים

אין ספק שספינה רומנטית על רקע גלים נוצצים תיראה נפלאה בכל תמונה, אך חשוב לזכור שהיא איננה “הכוכבת” של הבוק. מי כן? הכלה כמובן (וגם החתן אבל קצת פחות…). תהיו אתם במרכז, ותנו ליאכטה היפה שלכם להחמיא לכם ברקע.

אם הכלה בחרה ללבוש שמלת כלה קלאסית נפוחה ומסורבלת ייתכן שזה לא רעיון כל כך טוב להצטלם איתה על יאכטה. גם לא מתאים לקוסנספט וגם מאוד לא נוח ואף מסוכן לשמלה וגם לכלה. כדאי לשקול לבישת שמלה לבנה נוספת לצורכי צילומים בלבד. שמלת כלה זו יכולה לשמש אותך גם בחלק השני של החתונה ברחבת הריקודים.

צילומי חתונה שלכם אמורים לספר סיפור – תהפכו את הסיפור הזה למקורי, שונה, ייחודי רק לכם. השתמשו בדמיון, צרו זוויות ייחודיות, אל תיצמדו אל התנוחות הסטנדרטיות המשעממות. צרו הקשרים וחיבורים קונספטואליים בין התמונות, כך שיהיה ניתן “לקרוא” אותן כמו סיפור בהמשכים.

תתחשבו בשעת היום. אם בחרתם לעשות את הצילום יום לפני החתונה, הרי שהרווחתם חופש בחירה. בחרתם להצטלם בשקיעה? עשיתם בשכל. ים, יאכטה וזוג מאושר – כולם ייראו מדהים באור השמש השוקעת. אם הצילומים שלכם נערכים באור היום, קחו בחשבון ששמש ישירה יכולה להפתיע. לכלה מומלץ להתייעץ עם המאפרת מהו סוג האיפור המתאים ביותר לצילומים אלה.

רקעים של טבע, ים ושמיים מאפשרים לכם “לשחק” עם הקונספט” כמעט ללא הגבלה. תביעו את עצמכם דרך התמונות וספרו את הסיפור האישי שלכם. בחרו בקונספט שקרוב ללבכם : דרמטי ותיאטרלי או טבעי וקליל, אלגנטי או מצחיק, בסגנון הוליווד שיק או בהשראת חוויה ישראלית קלאסית.

 הספינה מסמלת תנועה, חופש ודינאמיות. צרו תנוחות שישתלבו עם תנועתיות של הים והספינה, הימנעו מצילומים סטטיים ומאובנים.

גם העיצוב של היאכטה משפיע על האופן בו תצלמו את האלבום. אם הספינה שלכם בנויה בסגנון מודרני, זרמו עם הקו הטרנדי והעכשווי ואם בחרתם להצטלם בספינה קלאסית יותר, לכו על תמונות בהשראת רטרו.

מי אמר שצריך להסתפק רק בתמונות סטילס? בעידן המודרני עם כל הפיתוחים הטכנולוגיים, קל מאוד ליצור סרטון או וידאו קליפ מרהיב שיתווסף אל התמונות שבאלבום. מה גם, צילום סרטון וידאו יאפשר לכם להציג את יכולות המשחק שלכם ויגרום לכם להרגיש כמו שחקנים הוליוודיים.

 

Skip to content